Citadele?

Rāda 4 tēmu (-as) - 1 no 4 (kopā 4)
Autors Ziņojumi
Autors Ziņojumi

piliens
30.07.2011 at 20:04 #2485

Kā ir ar to uzticību Citadelei? Nedzirdu, ka visi baigi skrietu. Kas bija Parex tas laikam arī palicis. Daļa aizgājuši. Jūs uzticētu savu naudu tai?
Un vai kādam nav zināms vai to taisās pārdot un kad.

piliens
30.07.2011 at 20:04 #2340

Pārāk liels tas farss ap to Citadeli. Būtībā jau pilnīgi jauna banka uz Parex pamatiem. Algas konts man ir SEB vairākus gadus. Nav jēgas iet uz citu. Dēļ konkurences arī caurmērā visām bankām piedāvājumi ir līdzīgi. Nobraukuši līdz minimumam kad vēl peļņas ir. Zemāk jau būtu zaudējumi. Pa 20 santīmiem jāskatās cik kontā nauda.

Runcisrenars
02.08.2011 at 11:24 #2510

[quote=piliens;255]Kā ir ar to uzticību Citadelei? Nedzirdu, ka visi baigi skrietu. Kas bija Parex tas laikam arī palicis. Daļa aizgājuši. Jūs uzticētu savu naudu tai?
Un vai kādam nav zināms vai to taisās pārdot un kad.[/quote]
Man firmai konts ir Nordea un privāti lietoju Swedbank. Parex (tagad Citadele) agrāk atradās algas konts kad vēl pašam nebija savs bizness. Kam vēl šodien ir tie nesūdzas.
Banku ziņā galvenais neuzticēties sapņainiem solījumiem par lieliem ienākumiem depozītos un skaisto darbinieču lūgumiem izvēlēties visādus nevajadzīgus pakalpojumus papildus.
Atbildot uz jautājumu jā es savu naudu Citadelei uzticētu.

Aija
06.07.2012 at 13:58 #2995

Citadeli tagad var sadabūt rokā arī caur Skype! :)

Šai tēmai 3 voices, satur atbilde (-s/žu) un pēdējo reizi atjaunota pirms  Aija 1698 days.

Rāda 4 tēmu (-as) - 1 no 4 (kopā 4)

You must be logged in to reply to this topic.